We are dynamic. growing. professionally.

 We employ specialists with considerable experience who can deal with even the largest

  economic, accounting and information technology barriers.

Kas mēs esam un ko darām

428752f9a3e67ae4137c9a44a2b93fcdb1ef9682

SIA "Smart Business Service" ir inovatīva, dinamiski augoša kompānija, kura veiksmīgi sadarbojas ar klientiem no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas Republikas, Amerikas, Šveices, kā arī Eiropas valstīm. Pie mums strādā speciālisti ar pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā, ekonomikā, grāmatvedībā, ražošanas procesu vadībā.

Mūsu specializācija ir lielo uzņēmumu un holdinga sistēmu vadības un darbības uzskaites automatizācija. Ir veiksmīga pieredze vadības sistēmu ieviešanā finanšu darbības automatizācijai, ražošanas uzskaitei, tirdzniecībai, grāmatvedībai un loģistikai, kas ļauj mums sevi rekomendēt kā drošu, profesionālu partneri sadarbībai sarežģītu informācijas sistēmu izstrādē, balstoties uz "1C:Uzņēmums7.7" un "1C:Uzņēmums 8.0" sistēmām.

 

SIA "Smart Business Service" ietilpst sistēmā "1C:Франчайзинг 8", kas garantē pakalpojumu izpildes augstāko kvalitāti uz saimes "1C:Uzņēmums 8.0" platformas izstrādātu programmproduktu ieviešanā, uzstādīšanā un uzturēšanā.

 

 

 

 

 


 

1С francazi                                                     
  • "1Сsertifikāts: Franšīze"apliecina,  ka  kompānijair  1С  firmas  oficiālais partneris, kas sertificēts palīdzībā par programmu izvēli, uzstādīšanu, piegādi, ieviešanu, pēcpārdošanas apkalpošanu, konsultācijas un individuālās apmācības 1C:Uzņēmums sistēmās, 1C:Franšīze ietvaros. 
                                                                                                    
          ckp logo            
  • Statuss “Kompetences centrs ražošanā” nozīmē, ka partnerim ir pilns kompetenču komplekts, kas nepieciešams kvalitatīvai produkta ieviešanai, tajā skaitā: speciālisti par visām produktu zemsistēmām, konsultanti, sertificēti projektu vadītāji, veiksmīga ieviešana ražošanā, menedžmenta sistēma u.c. Partnerim ar statusu “CKP” ir tiesības regulāri pārdot klientiem dzimtas 1C:Ražošanas uzņēmuma vadība 8”, kā arī projektu vadība, kas tiek vesta ar citiem partneriem.  
     
Telema Certified Partner 100x100pxl  

  

1С Центр ERP                                  Partneris ar statusu "1C:ERP Centrs kandidāts" īsteno projektus ERP risinājumu ieviešanai saskaņā ar 1C uzņēmuma ieviešanas metodoloģijas standartiem. Kā arī tai ir pienākums attīstīt kompetenci līdz pat „1C:ERP Centrs” statusam.

 

     
FaLang translation system by Faboba